top of page

Kõrvaaugud

Augustamissüsteemide tootja Studex System 75 Ettevõtest STUDEX Co. USA – Maailma üks suurimaid professionaalsete augustamissüsteemide tootjaid. Studex Co. on tuntud kogu maailmas. Kogu Studexi toodete sortiment, sh augustamis- ja piercing´u vahendid toodetakse USA-s L.A. Californias asuvas Studexi tehases, mis võimaldab kontrollida toodete kokkupanemist ja saada nii kõrgeima kvaliteediga tooteid.

STUDEX Co. On loodud professionaalseks kasutamiseks vastava väljaõppe saanud spetsialistidele, mille tulemusel kümned tuhanded spetsialistid kasutavad STUDEX Co. Süsteeme.

Kõrvade augustamine – on väga vana traditsioon kuid moodne ka tänapäeval . Mitte keegi ei kahtle, et nii jääb alatiseks. Seepärast on kõrvade augustamine teenus, millel on alati nõudlus.

Viis põhjust valida STUDEX SYSTEM 75

  1. Kõrvade augustamine ilma tulistamiseta Nüüd on võimalik tõesti kõrvu augustada, mitte nn. “läbi tulistada”.

  2. Augustamine toimub hääletult Just see lubab meil edukalt augustada ka laste kõrvu, ilma, et see ehmataks last.

  3. Spetsiaalne sobiliku nool Kõrvarõnga nõela osa on spetsiaalse augustamiseks sobiliku noole otsaga. See tagab augustamisel oluliselt väiksemaid valuaistinguid.

  4. Augustamisel ei ole võimalik eksida Augustamine toimub täpselt märgitud punktil, tänu augustamissüsteemi sujuvale liikumisele.

  5. Kvaliteetsed nõelkõrvarõngad Nõelkõrvarõngad on valmistatud kõrge kvaliteedilisest kirurgilisest metallist on hüpoallergeensed ja ei sisalda nikklit. Ehted kaunistatud Swarowski kristallidega, mis muudavad ehted silmapaistvalt kauniks.

Küsige oma spetsialistilt Studex 75 süsteemi, just see süsteem tagab täieliku steriilsuse ja kõrge kvaliteedi augustamisel.

bottom of page